Pierwsza rocznica ingresu
bp. Zbigniewa Zielińskiego

W poniedziałek 4 marca 2024 roku mija 1. rocznica ingresu bp. Zbigniewa Zielińskiego do kościoła katedralnego pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koszalinie. Tego dnia o godz. 12:00 Biskup Koszalińsko-Kołobrzeski będzie przewodniczył Mszy św. dziękczynnej w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. 
 
Biskup Zbigniew Zieliński 2 lutego 2023 roku, po przyjęciu przez papieża rezygnacji biskupa Edwarda Dajczaka, objął kanonicznie urząd biskupa diecezjalnego. Ingres do katedry pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie odbył się 4 marca 2023 roku, a dzień później do bazyliki konkatedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kołobrzegu.
 
Serdecznie proszę wszystkich wiernych, duchownych i świeckich, o osobistą i wspólnotową modlitwę w intencji Biskupa Zbigniewa Zielińskiego.
 
Z zapewnieniem o modlitwie 
ks. Sebastian Przybyła

 

You are currently viewing Pierwsza rocznica ingresu</br>bp. Zbigniewa Zielińskiego